O firmie

Witamy w Sofa-King!

MTI-furninova sofa

Sofa-King to miejsce szczególne w naszym mieście, to salon meblowy gdzie znajdą Państwo nastrojowy i przytulny klimat, bogaty w inspiracje dla każdego wnętrza. Sofa-King to sklep, w którym wybiorą Państwo meble oraz dodatki do jadalni, salonu i sypialni, ale nie tylko!

Zajmujemy się również wyposażaniem firm i restauracji. Pomagamy wybrać najlepsze rozwiązania do Państwa domu lub firmy, dobierając barwy i formy zgodnie z charakterem wnętrz.

Z powodzeniem funkcjonujemy na rynku branży meblowej od niemal 10 lat. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia, zaczynając od przedstawienia naszej oferty, przez dopasowanie  jej do Państwa potrzeb, aż po realizację zamówienia. Dlatego możemy pochwalić się realizacjami zamówień w całym kraju, a nawet za granicą.
Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam współpracować z wiodącymi producentami mebli w Polsce i na świecie, gwarantującymi wysoki standard produktu oraz niepowtarzalne wzornictwo.

W naszej ofercie znajdą Państwo meble firm:
Mti Furninova (meble wypoczynkowe w stylu skandynawskim),
Fameg (kultowe krzesła z giętego drewna oraz stoły, komody, witryny),
Zamagna (nowoczesne meble włoskie, stoły i krzesła),
Lucide (belgijskie oświetlenie zgodne z najnowszymi trendami)
oraz wiele równie znakomitych firm: D2 design, Modalto, Top Line, ADB meble, Timoore, Absynth, Mc Akcent, Meblomak, New Elegance i Materasso.

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują unikatowe meble kolonialne produkowane w Indiach dla duńskiej marki Rustic Furniture. Bogactwo odcieni litego drewna egzotycznego sheesam tworzy ciepły i niepowtarzalny klimat wnętrz.

Jesteśmy otwarci na współpracę na różnych płaszczyznach, więc ciągle poszukujemy nowych produktów do poszerzenia naszej oferty, dlatego zapraszamy do współpracy producentów oraz wszystkie osoby zajmujące się projektowaniem i aranżacją wnętrz.

Salwador Kowenicki